החלפת מצבר לרכב עד הבית

החלפת מצבר לרכב עד הבית, החלפת מצבר עד הבית, מצבר לרכב תל אביב, החלפת מצבר עד הבית, מצבר לרכב עד הביתחברת ברדלס שירותי דרך 053-3636400 מספקת שירותי החלפת מצברים לכל סוגי הרכבים:

  • בנזין
  • דיזל
  • טנדרים
  • 4X4

כל המצברים שלנו הינם מצברים חדשים המגיעים עם אחריות יצרן לתקופה של חצי שנה עד שנה. המצברים העיקריים אותם אנו משווקים הם שנפ וולטא וכמובן חברות מצברים נוספות.


מדוע חשוב לבחור מצבר איכותי

כשהמצבר שלכם מתישן או נגמר יש להחליף אותו במצבר חדש. קיים הבדל מהותי בין מצברים. יש מצברים איכותיים יותר ויש מצברים טובים פחות. איכות המצבר ניכרת בשני מצבים עיקריים, הראשון הוא בתפוקה וכושר העבודה היומיומי והשני הוא באורך החיים שלו. בעוד שמצברים יקרים כמו שנפ או וולטא יכולים להחזיק מספר שנים ומגיעים עם אחריות לשנה, המצברים הזולים מגיעים עם אחריות לשלושה עד שישה חודשים ומחזיקים לשנה עד שנתיים.

ההבדל במחיר בדרך כלל מסתכם במאתיים שקלים אך ההבדל באחריות ובביצוע כמעט וכופה על הבוחר להזמין מצבר איכותי ולא להתפשר על איכות המצבר. במקרה של מצברים מי שמשלם בזול – ישלם ביוקר.


מה תפקיד המצבר ומדוע הוא חשוב?

תפקיד המצבר הוא לספק את המתח החשמלי לייצר זרם בעוצמה הראויה על מנת לדאוג לפעולה התקינה של החלקים החשמליים השונים ברכב. כגון המצת, האלטרנאטור וכו'. מצבר חלש יספק מתח נמוך ובכך ימנע אספקה של זרם באופן תקין לחלקים החיוניים. מצבר חלש מאוד עשוי לשבש לחלוטין את מערכת ההצתה של הרכב ולמנוע את אפשרות ההנעה.


הבדלי המחירים

כשאנו מדברים על מוצרים מוגמרים כמו מוצרי שנפ, ההבדל המשמעותי ביותר בין המחירים השונים הוא גובה הרווח שיש למוכר. כשאתם פונים אל חברת ברדלס אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים לא רק מוצר חדש ואיכותי אלא גם את המחיר הזול ביותר בשוק.

זהירות מהתקנה עצמאית!

התקנה של מצברים באופן חובבני שלא על ידי אנשי מקצוע עלולה לפגום באיכות הזרם שיספק המצבר ואף לשיבוש כליל של מערכת החשמל ברכב.

החלפת מצבר לרכב עד הבית | מצבר לרכב תל אביב

החלפת מצבר לרכב עד הבית של ברדלס חשוב מאוד להיעזר רק באנשי מקצוע – חשמלאי רכב מוסמכים המומחים בהחלפת מצברים. לאחר ההחלפה יש לשמר את המצבר על ידי הוספת מים מזוקקים בהתאם להנחיות שתקבלו במקום על ידי המומחה שלנו.