חילוץ רכבים מהשטח 4X4 מקצועי

חברת ברדלס שירותי דרך 053-3636400 מספקת שירות חילוץ וגרירה של: חילוץ 4×4 מקצועי, חילוץ ג'יפ, חילוץ רכבים מהשטח, חילוץ שטח מכל מקום בארץ ובכל תנאי מזג האוויר.

חילוץ 4×4 – חילוץ ג יפ החל מ-500 ש"ח

 

סיבות רבות ומגוונות יש מדוע רכב שטח עם גיר 4X4 יכול להיתקע בשטח ולהזדקק לחילוץ. חלק מהטעויות הן טעויות הערכה של גורם אנושי ולעיתים בעקבות תקלות לא צפויות, כגון גשם פתאומי, הקלעות לערוץ נחל, תקלה טכנית באוטו ועוד..
בכל מקום בו תהיו חברת ברדלס עומדת לרשותכם עם צוות העומד בכוננות בפריסה ארצית ומוכן לספק שירות חילוץ רכבי שטח 4X4. 

אנחנו מתחייבים להגיע לכל קריאה בתוך שעה בלבד!

חילוץ 4x4, חילוץ רכבים מהשטח, חילוץ שטח, חילוץ ג יפ

חילוץ רכבים מהשטח דורשים מקצועיות רבה

בעוד ששירות חילוץ לרכבים פרטיים כל חברת גרירה וחילוץ יכולה לספק שירות, חילוץ רכבי שטח 4X4 זה עסק למקצוענים בלבד. יש להיעזר בציוד מתקדם וחדיש המסוגל לנסוע גם במקומות המורכבים ביותר לנסיעה. כמו כן יש להיעזר בציוד חדיש לחילוץ עוצמתי במידת הצורך אך שומר על יציבות הרכב ועל תקינותו בעת הגרירה או החילוץ.


חילוץ שטח – שירות בכל עונה ותנאים סביבתיים


מדבר, הר, נחל או כביש – חילוץ רכבי שטח זה עסק למקצוענים בלבד. הצוות מיומן שלנו נותן שירות גרירה וחילוץ של רכבי שטח בכל מקום בארץ ובכל מזג אוויר. בגשם, בערפל, השירות המהיר והמיומן שלנו יסייע לכם לחזור לשגרה במהירות המירבית.


המחירים שלנו
כשאתם בוחרים בחברת חילוץ וגרירה של רכבי שטח, בחרו חברה המספקת לא רק שירות מיומן ומקצועי אלא גם חברה שהמחירים שלה הוגנים. עם המחירון של ברדלס אי אפשר להתווכח. אנו מציעים את המחירים הזולים ביותר, כחלק מהשירות האדיב והאמין אותו אנו נותנים ללקוח.


הצוות
מומחי רכבי 4X4 ונהיגת שטח יסייעו לכם בכל מצב בו אתם נתקעים, אנו נעמיד לרשותכם את מיטב המומחים שיסייעו לכם להיחלץ גם מהמצבים המסובכים ביותר.


אחריות וביטוח
כשמדובר על רכבי 4X4 מדובר על רכבי יוקרה, השירות של ברדלס ניתן בליווי ביטוח צמוד לכל חשש תקלה שעשויה לקרות. בפרט כאשר מדובר על מצבים קשים בהם רכבים אלו נתקעים, צריך לבחור רק חברה הלוקחת אחריות כל נזקים אפשריים. כמו בכל מצב בחיים, טעויות קורות, צריך לדעת לקחת אחריות – כמו ברדלס.