ניתוק קודן

ניתוק קודן, קודנית לרכב, ניתוק קודן לרכבכאשר הרכב לא מניע ועל פניו אין כל סיבה מוצדקת לתקלה מכנית, ישנם לא מעט מקרים, בהם אנו מקבלים קריאות של אנשים לביצוע בדיקה מכנית לרכבם, עכב תקלה שאיינה ברורה לבעל הרכב, שאיינו איש מקצוע בתחום ואיינו יכול להבין את סיבת התקלה.

בעת ביצוע בדיקת הרכב ותקינותו, אנו מבינים שהבעיה בכלל נובעת מתקלה באימבולייזר (קודן) של הרכב, מה שמונע את יכולת ההתנעה שלו. הקודן בנוי מארבע ספרות ייחודיות וברגע שהן מוקלדות על כפתורי הקודן המובנה ברכב, האימבולייזר משחרר את נעילתו של מתנע הרכב וכשהמצת מעביר את הזרם החשמלי מהמצבר למנוע, יכולה להתבצע פעולת ההתנעה.
הקודן הוא אמצעי מיגון בלתי נפרד ממכוניות בעשור האחרון. בזכות הקודן, ישנו קושי לאדם לא רצוי לגנוב את כלי הרכב שלנו. בכל קודן קיימות ארבע ספרות המנטרלות את הנעילה ומשחררות את הרכב לנסיעה, בנוסף לאזעקות וכלי המיגון השונים, האימבולייזר הוא חלק מאותם אמצעי מיגון, שחברות הביטוח דורשות מאיתנו בעשור האחרון, שיהיה מובנה ברכב. כאשר הקודן איינו תקין, לא תהיה יכולת התנעה של הרכב ולכן במקרים רבים בהם הקודן לא פעל כשורה, רבים האנשים שהיו בטוחים כי הבעיה בכלל קשורה למצבר או למתנע הרכב.

ולכן חשוב ומומלץ, בכל אשר נוגע לבעיות שונות בהתנעת הרכב, או תפקוד לא תקין המונע נסיעה, לקבל שירותו של מומחה בתחום, שיבדוק ויאבחן מניין נובעת התקלה ברכב, כי יכול להיות שמה שחשבת שאולי קרה לרכב, זה בכלל בעיה של אימבולייזר / קודן לא תקין ולא איזו בעיה מכנית מסובכת, אבל עדיין בעיה המצריכה טיפול של מומחה בניתוק קודנים למיניהם.
אדם שאיינו מתמחה בתחום הרכב, איינו יכול לאבחן שאולי אכן מדובר בתקלה בקודן, הדורשת ניתוק קודן, או בבעיה מכנית רצינית יותר. אבחון תקלות ברכב, זהו תחומם של אנשי מקצוע המכירים את כל חלקי הרכב ואופן פעולותיו, היודעים לאבחן את התקלה בן אם היא מסובכת או פשוטה, יקרה או זולה, במיומנות ובזמן קצר.

אבחון תקלות ברכב יכול להיעשות רק על ידי מי שמכיר ולמד את התחום על בוריו. יד שאיינה מוסמכת, יכולה לבצע נזקים. ותיקון חובבני ומאולתר, אינו פתרון לטווח ארוך ובעיקר יכול לגרום לנזקים, שבסופם נבין שאין מנוס, אלה לקרוא לבעל מקצוע העוסק בתחום ומיומן לפתור בקלות תקלות מכל סוג שלא יהיה, במהירות ובמקצועיות להמשך נסיעה נטולת תקלות.
כאשר מספרי הקודן מוקלדים שלוש פעמים בצורה שגויה, הקודן ננעל באופן אוטומטי, לזמן השעיה של 3-4 דקות.
בכל מקרה בו הקודן אינו תקין, הדבר גורם לבעיה בתפקוד הכללי של הרכב וחוסר יכולת התנעה להמשך נסיעה.

טיפול קודנית לרכב במקרי חירום

במקרים כאלה נכנס לתמונה בעל מקצוע, המומחה בניתוק קודנים. מומחה מצוות "ברדלס" יגיע עד למקום הימצאותכם ויאבחן את התקלה.
במידה והתקלה נובעת מקודן לא תקין, יש צורך במומחה כדי לבצע ניתוק קודן.
הרכב לא מניע מכל סיבה שהיא, פנה עכשיו ל"ברדלס"  ואחד מאנשי הצוות שלנו, המומחה בניתוק קודנים, יאבחן את הבעיה ויפתור לך אותה במהירות, באמצעות כלים מתקדמים לביצוע בדיקות מכניות, על מנת לשלול כל בעיה מכנית אחרת המונעת את התנעת הרכב ובמידה והתקלה נובעת מקודן לא תקין הוא יבצע ניתוק קודן.
אנשי הצוות ב"ברדלס" עוסקים בתחום כבר מעל חמש עשרה שנים אינטנסיביות, ברמה יומיומית, חגים ושבתות, בשעות עמוסות ושקטות, באמצע הלילה או בשיא היום, אנו נעמוד לרשותך בכל זמן ונבצע בדיקה איכותית ומקצועית לנסיעה בטוחה.

מיומנות, נאמנות ואמביציה הם חלק מהסטנדרטים והפרמטרים בצוות שלנו. במידת הצורך נשלח אליך במהירות המקסימלית את אחד מאנשי הצוות שיגיע, יאבחן ויטפל בבעיה במקסימום מקצוענות ובמינימום זמן. 

ניתוק קודן לרכב

ניתוק קודן מצריך וחובה שיבוצע ע"י איש מקצוע, המבין את עבודתו באופן מלא, עם ותק ארוך וניסיון בניתוק קודנים מכל הסוגים. ניתוק קודן ללא נזק מיותר לרכב, או לקודן.

לשירות מהיר, יעיל ומקצועי לניתוק קודן ניתן להתקשר לברדלס מוסך נייד 0533636400  כבר מגיעים.