5 כלי עבודה שצריכים להיות אצלך ברכב

כלי עבודה, חלקים לרכבאם אתם רוצים לסדר את הרכב שלכם כך שתמיד יהיו לכם בו הכלים שייתכן ותהיו זקוקים להם, הגעתם אל המקום הנכון. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של כלים שכדאי שיהיו לכם תמיד ברכב, בין אם זה לתיקונים שונים ברכב עצמו, ובין אם זה לצרכים אחרים שתצטרכו מחוץ לבית, וכך אותם כלי עבודה יהיו זמינים עבורכם בכל מקום אליו תפנו.

ברגים ומברגים

ברגים ומברגים אלו כלי עבודה שיכולים לסייע לכם רבות, במגוון רחב של תקלות ובעיות שונות, ולתת מענה למגוון רחב של צרכים. לכן, בכל רכב כדאי להחזיק ארגז כלים אשר מכיל ברגים ומברגים בגדלים שונים כך שבכל עת שתהיו זקוקים לכך תוכלו לעשות שימוש בהם ללא כל בעיה, ובנוחות רבה. שימו לב לארגן את הברגים לפי גדלים, ובתאים נפרדים כך שכשתהיו זקוקים להם, תוכלו להוציא את הברגים המתאימים בקלות רבה ולמצוא את הגודל הנכון עבורכם.

ג'ק

אחת התקלות הנפוצות ביותר ברכבים הינה תקר בגלגל, ולכן בכל רכב כדאי להחזיק ג'ק איכותי אשר יסייע לכם בהרמה של הרכב במקרה של תקר בגלגל בכדי להחליף אותו בגלגל הנוסף שנמצא ברכב שלכם במיוחד למקרים כאלו. חשוב מאוד לשים לב שאתם רוכשים ג'ק אשר מתאים למשקל הרכב שלכם, ישנם הגבלות משקל בסוגים השונים של הג'ק ולכן חשוב לדעת על כך מראש.

סט פליירים

סט של פליירים משמש לפתיחה של מגוון רחב של ברגים ורכיבים שונים ברכב, וכן יכול לסייע לכם עם גישה למקומות בעייתיים ופחות נוחים ברכב. סט של פליירים כולל ברוב המקרים פליירים בגדלים שונים ובזוויות שונות, ולכן יוכל לשמש אתכם גם לצרכים של הרכב, וגם לתיקונים ועבודות שונות במקומות אליהם אתם מגיעים עם הרכב. כמובן, אתם יכולים לרכוש סט מוכן שכזה או לרכוש כל מוצר כבודד, הכל תלוי בצרכים האישיים שלכם, וכדאי להתייעץ עם מומחים בתחום לפני ביצוע הרכישה.

סט מפתחות ברגים

כדאי מאוד להחזיק ברכב סט מפתחות ברגים משולבים (הכוללים טבעת פתוחה וסגורה). המפתחות הללו יסייעו לכם בפתיחה של ברגים ברכב אשר להם יש ראשים בגדלים שונים או ברגים גדולים שלא ניתן לפתוח אותם בעזרת מברג. כדאי מאוד לרכוש סט הכולל כמה סוגים של מפתחות כך שבכל פעם שתהיו זקוקים לו תוכלו למצוא את המפתחות המתאימים לצרכים שלכם.

פנס

לא בדיוק כלי עבודה, אבל ישמש אתכם במגוון רחב של עבודות שתצטרכו לבצע ולכן הוא כלי עזר חשוב. בכל רכב כדאי להחזיק פנס איכותי אשר ישמש אתכם בשעת חירום, בין אם אתם צריכים לבצע תיקון בצד הדרך ובשעת לילה מאוחרת, ובין אם אתם צריכים לבצע תיקון במקומות פנימיים וחשוכים יותר ברכב בהם קשה לראות היטב.