שירותי דרך

שירותי דרךאנחנו יודעים שאין מקרה מבאס יותר מזה כשהרכב מפסיק פעולתו תוך כדי נסיעה ולא משנה הסיבה. אם זה תקר בגלגל, התחממות המנוע, או בעיות כאלה ואחרות שאינן חסרות בעולם הרכב. מעבר לעובדה שהסיטואציה לא נעימה לאיש מאיתנו, מדובר גם על עיכוב הגעתך למקום אליו חפצה נפשך לנסוע, על ההמתנה הקשה בשולי הכביש העירוני או המהיר, והייחול לחילוצך בהקדם האפשרי.

שירותי דרך נועדו למצבים בהם אנו צריכים את עזרתו של אדם מיומן ומקצועי, בכל הקשור לתקלות בדרך עם כלי הרכב שלנו. כאשר נמנעת מאתנו יכולת המשך נסיעה באמצע כביש מהיר, באמצע העיר, או בכל מקום אחר, בו סיטואציה לא צפויה של רכב תקול, נקלעת בדרכינו.

ואם כבר יש צורך בשירותי דרך, רצוי לבחון היטב את המקום אליו פונים לקבלת סיוע וחילוץ מהיר. חשוב להיות בטוחים כי המקום אליו התקשרת, לקבלת שירותי דרך, הוא מקום אמין, מקצועי, מיומן והוגן, שיחלץ אותך במהירות וביעילות מהמצב אליו נקלעת.

לחילוץ ופתרון הבעיה במקצועיות ובמהירות, תוך כדי אבחנה ברורה של התקלה והידע העשיר בתחום, של איש מקצוע מומחה, העוסק בשירותי דרך. הידע והניסיון של איש מקצוע טוב יובילו אותו לפתרון התקלה באופן יעיל ומהיר והם אילו שהופכים אותו למומחה בטיפול תקלות מכניות ושירותי דרך. מומחה בשירותי דרך זה מה שמצריך ממך כדי לפתור לך את התקלה הלא צפויה.

שירותי הדרך של "ברדלס" בנויים מאנשי צוות מקצוענים ומיומנים, העוסקים בתחום שירותי הדרך כבר מעל חמש עשרה שנים אינטנסיביות במשך עשרים וארבע שעות ביממה.

שירותי הדרך מתבצעים בצורה מסודרת ומהירה, עם זמן הגעה למקום של עד חצי שעה ולא משנה מהיכן הגיעה הקריאה.
עם הגעתו של איש מקצוע המבצע את כל שירותי הדרך ומיומן בטיפול תקלות מכניות, יאבחן המכונאי המוסמך את הבעיה ויפתור את התקלה באופן מהיר ויעיל.

כאשר נתקעים באמצע הדרך כנראה שיש צורך להזמין איש מקצוע לביצוע שירותי דרך וחילוצך במהירות האפשרית.

כאשר יש צורך בשירותי דרך חשוב שתהיו בטוחים גם ברמת המקצועיות הגבוהה, המיומנות והידע. ובעיקר בשנים רוויות ניסיון בכל הנוגע לטיפול בבעיות מכניות, חילוצי דרך ושירותי דרך .

ב"ברדלס" אנו עוסקים בשירותי דרך מעל חמש עשרה שנים מלאות ניסיון וסיטואציות שונות ומשונות, אנשי הצוות שלנו מיומנים, מקצועיים ומלאי ניסיון במתן שירותי דרך, באופן אדיב, מקצועי והמהיר.

מהם שירותי דרך

כאשר נאלצת לעצור נסיעתך כתוצאה מבעיה מכנית, או תקר פשוט בגלגל,  שירותי דרך נועדו על מנת לחלץ אותך ממצב תקלה בכלי הרכב שלך.

מה כוללים שירותי דרך ב"ברדלס"

  • שירותי הדרך כוללים ניתוק קודנים
  • התנעת מצבר בכבלים
  • פריצת רכב במקרה של נעילת המפתח בסוויץ'  
  • בעיות חשמלאיות (כל איש מקצוע המעניק שירותי דרך חייב להיות גם חשמלאי רכב)
  • החלפת גלגל וכל תקלה רכבית אחרת המאלצת אותנו להזמין שירותי דרך


במידה ונתקעת באמצע הדרך מכל סיבה שלא תהיה, ניתן לפנות לברדלס מוסך נייד לצורך שירותי דרך 0533636400  ואחד מאנשי הצוות שלנו יגיע במהרה עד אליך, לתיקון התקלה וחילוצך המהיר.