המדריך המלא לבחירת מוסך נייד


זמינות: מוסך נייד ברדלס נותן שירות באזור המרכז והסביבה עשרים וארבע שעות ביממה.
נגיע עד אליכם בזמן של חצי שעה הגעה לכל מקום בו תהיו בזמינות של 24/7.  בדיוק כשאין לכם את הזמן המיותר לבזבז במוסכים. שירות מוסך נייד של צוות “ברדלס” מורכב מצוות מנצח של אנשי מקצוע עתירים בידע ובניסיון ארוך טווח של מעל לחמש עשרה שנים.

שירותים : חברת ברדלס מספקת שירותי חילוץ, גרירה, החלפת מצבר עד הבית, פריצת רכבים, התנעת רכב בכבלים, חשמלאי רכב עד הבית, טיפול לאחר מילוי דלק שגוי, חלפים לרכב, החלפת גלגל, חילוץ 4X4, החלפת סטרטר, ניתוק קודנית, גז למזגןן ברכב, החלפת אלטרנטור.

איך מזמינים : הצוות שלנו יגיע עד אלייך במהירות ובמקצועיות חסרת פשרות, יאבחן ויטפל בבעיה ורכבך יחזור לפעולה תקינה ובטוחה. אופן ההזמנה הוא מאוד פשוט:

  • דרך האתר שלנו.
  • דרך הטלפון : 053-363-6400 במקרים של ניתוק קודן , להחלפת גלגל, חשמלאי רכב, חילוץ שטח, מוסך נייד.

אזורים : החברה מספקת ללקוחותיה מגוון שירותי דרך נדרשים וחיוניים במרכז הארץ  בערים: תל אביב יפו, חולון, בת ים, פתח תקווה, רחובות ועוד.

כל חלקי החילוף הדרושים בטיפול התקלה המכנית, קטנה או גדולה ככל שתהיה, קיימים במלאי של “ברדלס” בן אם מדובר בהחלפת ברקסים ושמנים עד לתיקון מנוע והחלפת רפידות לרכב וכו'.

עם הקידמה וההבנה שזמן וכסף הם פרמטרים יקרים, המושג מוסך נייד, הלך והשתרש בתוך החברה הישראלית כחלק בלתי נפרד ממצבים בהם תקלות שונות ברכב מפתיעות אותנו.
לכל אדם שני במדינה יש רכב מסוג זה או אחר ובמקרים לא מעטים גם מספר כלי רכב למשפחה אחת. עם הזמן אנחנו הולכים ומתפתחים טכנולוגית ומעשית בשיטות שונות וחדשות, לכל הנוגע לטיפול ברכב. כחלק מאותה התפתחות טכנולוגית התפתח גם רעיון של מוסך נייד.

מוסך נייד

לחרוצים מבנינו, המושג מוסך נייד יכול אולי להתפרש כרעיון לעצלנים, שאין להם את הכח להיסחב עד למוסך ולפעמים גם להמתין ימים עד שהרכב יטופל ויתוקן. הרעיון של מוסך נייד לא נועד רק לעצלנים מבנינו, אלא בעיקר לרובינו שאין להם את הזמן המיותר לבזבז במוסכים. שירות מוסך נייד של צוות "ברדלס" מורכב מצוות מנצח של אנשי מקצוע עתירים בידע ובניסיון ארוך טווח של מעל לחמש עשרה שנים.

המדריך המלא לבחירת מוסך נייד מלמד

הקידמה והטכנולוגיה עובדות יחד וכך גם הפתרונות להקל על עצמנו מעומס וטרטורים מיותרים.
מוסך נייד נולד בעקבות ההבנה שחיינו עמוסים ואף פעם אין זמן לאיש מאיתנו להתעסק במקרים מסוג אלה, הנתקלים בהם מפעם לפעם באמצע הדרך, ללא יכולתנו לצפות אותם מראש.

בין אם מדובר בתקלה קטנה או גדולה, אין זה משנה את העובדה, כי בשורה התחתונה תקלה כזו או אחרת, עוצרת לנו את הלו"ז ומאלצת אותנו לטפל בה. ואם כבר יש בעיה מכנית ברכב, המצריכה התערבותו של מוסך, מוסך נייד הוא הפתרון האידיאלי עבורך, כשהזמן שלך יקר, מוסך נייד יפתור לך את התקלה על הצד הבטוח והטוב ביותר להמשך נסיעה תקינה.

נרצה שירות מוסך נייד כאשר:

  • במידה ונתקעת עם כלי הרכב שלך, מכל סיבה שהיא.
  • הרכב אינו פועל כשורה, או איינו פועל כלל
  • יש צורך להגיע במהירות האפשרית למוסך
  • צוות מוסך נייד של "ברדלס" כאן עבורך, בכדי לתת לך פתרון מקצועי ומהיר.

שירות מוסך נייד נולד בדיוק עבור אנשים כמוך. זמנך יקר מידיי בכדיי לבזבזו במוסך, אז קיימת אפשרות לחסוך לך הגעה למוסך והמוסך הנייד יגיע עד אליך.

כיוון שאת רוב התקלות המכניות ברכב אין אנו יכולים לצפות מראש, שירות מוסך נייד ב"ברדלס" עובד עשרים וארבע שעות ביממה, אנו נעמוד לרשותך בכל זמן ורגע נתון: חגים, שבתות ושעות לא רגילות. מוסך נייד מורכב מצוות מומחים בתחום המוסכות, שיגיע עד אליך, יאבחן ויפתור לך את התקלה באופן מהיר ומקצועי.

אין פשרות כשמדובר על מקצועיות.

צוות החילוץ של "ברדלס" מורכב מאנשי מקצוע מיומנים, בניסיון ובוותק מעל חמש עשרה שנים בתחום הרכב.
כל מה שקיים במוסך רגיל, קיים גם במוסך נייד, לא כל מה שיש במוסך נייד, קיים במוסכים הרגילים.

שעות העבודה במוסך רגיל מוגבלות וטיפול בכלי הרכב שלך נעשה בזמן ארוך ולא מטופל מידית.
שעות העבודה של שירות מוסך נייד ב"ברדלס" איינו מוגבל ואנו נהיה שם עבורך בכל זמן ורגע בו יהיה צורך בשירותינו.

כל חלקי החילוף הדרושים בטיפול התקלה המכנית, קטנה או גדולה ככל שתהיה, קיימים במלאי של "ברדלס" בן אם מדובר בהחלפת ברקסים ושמנים עד לתיקון מנוע והחלפת רפידות לרכב, החלפת מצבר לרכב. המלאי המגוון שלנו לחלקי החילוף לרכב, עומד לרשות הצוות הרחב והמקצועי, עם ניסיון עשיר בכל הנוגע למוסך נייד, תיקונים פשוטים או מסובכים, בכל הקשור לתחום הרכב.

מוסך נייד חוסך את הזמן והכסף שלך באופן גאוני ולכן אם יש צורך במוסך, אז כדאי ללכת על הטוב ביותר ולהזמין שירות  מוסך נייד של "ברדלס", הצוות שלנו יגיע עד אלייך במהירות ובמקצועיות חסרת פשרות, יאבחן ויטפל בבעיה ורכבך יחזור לפעולה תקינה ובטוחה

מוסך נייד נכנס לחיינו בדיוק מהסיבות שציינו מעלה. מוסך נייד חוסך לך זמן וטרטורים מיותרים. מוסך נייד מגיע עד אליך בכל זמן ורגע נתון. והכי חשוב לזכור, כי  למוסך נייד ב"ברדלס" קיים כל המכשור הטכנולוגי המתקדם, הקיים גם במוסך רגיל ונועד לתקן כל תקלה שלא תהיה.

מוסך נייד ב"ברדלס", מורכב מצוות מומחים אשר עוסקים בתחום הרכב שנים רוויות ניסיון וותק, הם יטפלו בתקלה באופן מקצועי ומהיר ויחסכו לך את זמן ההגעה למוסך רגיל.

הזמן שלך יקר, הרכב שלך בידיים טובות. צוות "ברדלס" יפתור את התקלה באופן מהיר, מקצועי ואמין.

לקבלת שירות מוסך נייד התקשרו: 053-3636400