מוסך נייד

תארו לכם שאתם או אתן נוסעים ברכביכם בלילה חזרה מהעבודה ביום גשום והופ, פנצ'ר באוטו ואתם במקום יחסית מבודד ואין לכם או לכן שום יכולת לתקן את אותו פנצ'ר. מה תעשו? זוכרים את הסרט 'מכסחי השדים'? שם בשיר יש שורה – "למי תתקשרו? מכחסי השדים"! אבל למי תתקשרו אם אתם באמת תקועים במקום נשכח או אפילו מגרש החניה של העבודה או הקניון עם ילד קטן ביד, או מאחרים הביתה, או מאחרים למבחן באוניברסיטה והאוטו פתאום לא מניע או אתם רואים שיש פנצ'ר ונדרש תיקון פנצ'ר או החלפת מצבר וכמובן אין לכם מצבר לאוטו. למי יש? ומי יכול להחליף מצבר באמצע קניון עם ילד ביד ושקיות ביד השניה ממהרים הביתה. 

מוסך נייד

מוסך נייד 24/7 לשירותכם

בקיצור, הסיוט האולטימטיבי.  למזלינו, הסיוט הזה לא קורה כל הזמן, בעיקר למי שנוסע במכונית חדשה יחסית אבל חוק מרפי קובע שהוא יקרה לכם בזמן הכי גרוע. כאשר יש בעיה במכונית פונים למוסך. אם מטפלים במכוניות בזמן, בדרך כלל אנחנו לא נופתע אך ישנן בעיות כמו פנצ'רים או מצברים שנגמרו (בעיקר אם השארנו את האורות דולקים) ש"נופלות" עלינו משום מקום ואין לנו שום מוסך קרוב או פתוח שאליו נוכל להגיע. בעיקר אם האוטו לא מניע או לא זז. 

שמעתם פעם על המושג "מוסך נייד?". מוסך שיגיע עד אליכם ויתקן כל בעיה שהיא. כל בעיה שניתן לתקנה ללא צורך בתיקון מורכב שדורש מוסך רגיל. לא שמעתם? הכירו את חברת ברדלס שירותי דרך המעניקה את אותו שירות של מוסך נייד. אני חושב שאין קריטי מכך שלכל נהג ונהגת בארץ יהיה ברשימת הטלפונים החשובים את הטלפון של חברת ברדלס שירותי רכב על מנת שברגע המכריע, הם יוכלו להעניק לכם שירותי מוסך נייד מעולים כפי שהם עושים כבר שנים רבות ובכל הארץ. 

תחשבו על זה כך, לחברת ברדלס שירותי רכב יש סניפים בכל הארץ.  אם נתקעתם אתם מתקשרים ונשלח אליכם אותו מוסך נייד מהסניף הקרוב אליכם עם התחייבות לחצי שעה הגעה. לא משנה אם זה תיקון פנצ'ר, החלפת מצבר, כן, מצבר לאוטו, או כל תיקון אחר. היכנסו עכשיו לאתר ברדלס תיקוני דרך ושמרו את מספר הטלפון. בהצלחה.