חילוצי ג'יפים

אם יש עם בעולם הזה שאוהב ג'יפים וטיולי ג'יפים בשטח זה העם הישראלי.  יצא לי להיות באילת בחופש בימים האחרונים ובכל מקום שהגענו אליו, גם באילת וגם בדרכינו חזרה לצפון, ראינו עשרות ג'יפים מטיילים להם בנופים המרהיבים ביופיים שהדרום מציע לנו. מהרי אילת, דרך מדבר יהודה, הערה וכמובן הנגב ואזור ים המלח. עד כאן מעולה. בעיקר אם שומרים על הטבע ולא משאירים לכלוך וזוהמה ולא נכנסים לשטחי אש או לשטחים חקלאיים פרטיים. 

חילוצי ג'יפים

חילוצי ג'יפים מהשטח 24 שעות ביממה

אז איפה הבעיה?  הבעיה היא שג'יפים רבים גם נתקעים להם באותם טיולים אולי בבוץ, אולי באחת העליות, אולי בגלל בעיות טכניות במנוע או בשלדה כי למרות שהגיפים האלו מתוכננים לטיולי שטח קשוחים כאלו, לא כולם עומדים בהם כל כך בכבוד. וכאשר נתקעים ג'יפים נדרשים חילוצי ג'יפים. מי מחלץ גיפים? מי מציע שירותי חילוץ ג'יפים ואפילו שירותי גרר? הכירו את חברת ברדלס שירותי דרך. חברה שכל מהותה הוא לעזור לרכבים שנתקעו להציע שירותי מוסך ניידים כולל חילוצי ג'יפים. 

דעו לכם ואתם בטח יודעים כבר, שחילוץ ג'יפ או חילוץ ג'יפים זוהי לא משימה כל כך קלה. אם ג'יפ נתקע, מכל סיבה שהיא דבר ראשון צריך להגיע אליו כי הוא בטח תקוע באזור שקשה להגעה. לאחר מכן צריך להוציא אותו מאותו מקום אם הוא נתקע בגלל גורמים פיזיים בשטח כמו התהפכות או שקיעה בבוץ או במידה שהבעיה היא אפילו יותר חמורה כמו בעיה מכנית או בעיה במנוע, המשימה אפילו יותר קשה. אבל לטכנאי ומומחי חברת ברדלס שירותי דרך, זאתי משימה כמו כל משימה. חילוץ ג'יפ או חילוצי ג'יפים בשבילם זה כמו עוד יום במשרד. 

לחברה סניפים בכל הארץ וגם כמובן בדרום, תוכלו לבדוק זאת באתר החברה והם, עם קבלת הקריאה, נניח לטובת חילוצי ג'יפים, יגיעו אליכם עם התחייבות של עד חצי שעה. אך זה כמובן כתלות בהרבה דברים וגורמים. כך שאם אתם תכננים לצאת לטיול ג'יפים בדרום או בצפון או במרכז הארץ, אל תצאו ללא מספר הטלפון ופרטי ההתקשרות של חברת ברדלס שירותי דרך. אולי תידרשו לחילוץ או לשירותי גרר. מוטב לצאת מוכנים ולטייל בנופי הארץ היפה שלנו בראש שקט וללא דאגות מיותרות. טיול מהנה.