החלפת סטארטר

שירותי החלפת סטארטר

כשחושבים על מציאות חיינו או על שגרת חיינו, ישנם הרבה מקרים שאנחנו חווים מצבים מלחיצים מאד ואפילו מייאשים. הרבה אד מהם קשורים כמובן לתחום העבודה והפרנסה אבל גם הרבה מאד קשורים לתחום כלי הרכב שלנו. תודו בזה. אנחנו לא חושבים על זה כמעט כי בדרך כלל, בעיקר למי שיש רכב במצב סביר, אך לכל אלו בעלי רכבים ישנים או אלו שלא עושים לאוטו את הטיפולים בזמן, המפגשים שלהם עם הרכבים יכולים לזמן להם 'הפתעות' לא נעימות. זה נקרא בשפת הרחוב "להיתקע עם האוטו". סיבות רבות יש למצב "תקיעה" זה – מפנצ'ר ועד שהשארנו את המפתחות בסוויץ' עבור בבעיות מכניות שונות של המנוע שמונעים מהאוטו להניע ברגעים הכי קריטיים בחיינו. על חוק מרפי שמעתם?

החלפת סטארטר

 

אחד המצבים האלו הוא שהסטרטר של האוטו התקלקל לו וכך שהאוטו פשוט לא יניע, מצבר התרוקן, ההזעקה נתקעה ולא נותנת להניע, פנצ'ר כבר הזכרתי?, ועוד.. והשאלה הגדולה מה עושים ובעיקר מה עושים בכדי שהחוויה המפוקפקת הזאת לא תהיה מאד מאד טרואמטית ותוכלו להגיב במהירות על ידי פתרון טוב שיעזור לכם לצאת מהמצב. 

בואו והעזור לכם – תרשמו, חברת ברדלס שירותי דרך. חברה המציעה שירותי מוסך נייד. מהם שירותים אל אתם שואלים? הם כוללים הגעה למקום הרכב וחילוצו ע"י תיקון התקלה במקום ברוב המקרים. לדוגמה – החלפת סטרטר, החלפת מצבר לרכב ופעולות דומות. ולא רק החלפת סטרטר או החלפת מצבר לרכב אלא אפילו שירות מצברים עד הבית. כלומר, אתם רואים שהמצבר נחלש, אין לכם זמן להיכנס למוסך, אתם מתקשרים לברדלס שירותי דרך ומבקשים שירות מצברים עד הבית והם, במהירות שיא, יגיעו אליכם לביתכם, יבדקו ואם צריך יחליפו לאוטו את המצבר. 

 אני לתומי חושב שמספר הטלפון של ברדלס שירותי דרך צריך להיות חקוק בכל טלפון של כל נהג במדינה. בין אם זה עבור החלפת סטרטר או כל פעולה אחרת שתחלץ אתכם מהמצב העגום שנקלעתם אליו. הפסיקו לכתוב מילות חיפוש כמו תיקוני דרך פנצ'ר. כן, תיקוני דרך פנצר בלי פסיק. שימרו את מספר הטלפון של החברה. הפסיקו לחפש מידע על איך מחליפים סטרטר בשטח. החלפת סטרטר זה ברדלס שירותי דרך. הקדימו תרופה למכה. 

יש לכם גם בעיות חשמל ברכב ? היכנסו ל"חשמלאי רכב"