החלפת גלגל

החלפת גלגל,פנצר,שירותי דרך,תיקון גלגל,פנצריהלא משנה איך תאמרו את המילה, תקר או פנצ'ר, בכל מקרה מדובר באחת הסיטואציות הפחות נעימות כאשר גלגל הרכב שלך איינו תקין, או במקרה אחר מפונצ'ר. ניסית להגיע למחוז חפצך באופן בטוח, נוח וללא עצירות מיותרות ובדיוק אז, להפתעתך גילית שקיים תקר בגלגל. 

החל מ-180 ש"ח

החלפת גלגל באמצע הדרך, היא סיטואציה מסרבלת, מעכבת ולא נוחה לאיש מאתנו. אף פעם אין זמן נכון לפנצ'רים. זה תמיד יתפוס אותנו בזמן הלא נכון, כי לאיש מאיתנו אין את הזמן להתעסק בפעולה מסרבלת ודיי מלכלכת במקרה הטוב, במקרה הפחות טוב הוא שאין לך מושג איך מחליפים גלגל ואז גם לכלכת את החליפה החדשה ועדיין לא הצלחת להבין איך מפעילים את הג'ק, כי זכרת פעם בשיעור ריענון שקודם צריך להרים את הרכב על מנת לפתוח את ברגיי הגלגל.

בקיצור, אין הרבה אופציות, או לעצור אזרח טוב שיעזור לך להיחלץ מהסיטואציה, או לבחור בדרך נכונה, מהירה ובעיקר הבטוחה יותר ופשוט להרים טלפון למומחים של "ברדלס" על מנת לחלץ אותך באופן מהיר והכי חשוב מקצועי ללא טעויות מיותרות ובזבוז זמן.

מס' עובדות על החלפת גלגל, וחשיבותם של הצמיגים ברכב

  1. צמיגים תקינים ברכב הם אחד התחומים החשובים בנושא הבטיחות בנהיגה
  2. לרוב הנהגים הישראלים מזניחים נושא חשוב זה
  3. החלפת גלגל חייבת להתבצע באופן תקין, ולכן רק מי שיודע להחליף גלגל יבצע זאת
  4. החלפת גלגל באופן לא תקין מסכנת את הנהג ואת כל הנוסעים ברכב
  5. משטרת ישראל בשיתוף עם משרד התחבורה, לוקחת את הנושא החשוב ברצינות ועוצרת באופן רנדומלי רכבים לבדיקת צמיגים. 
  6. רכבים הנמצאים עם צמיגים לא תקינים ברכבם, מוחרמים עד לתיקון הפגמים

על מנת לדאוג לתקינות הצמיגים ברכב, ולמנוע תאונות ועוגמת נפש מיותרת, חשוב להקפיד על החלפת גלגל לפחות פעם ב- 3 עד 4 שנים לכל היותר. ללא גלגלי רכב תקינים, לא קיים קשר בין הרכב לכביש. הגלגלים אחראים על הבלימה, האצת הנסיעה, ניקוז מיי הגשמים, ונוחות הנסיעה. במצב של גלגלים לא תקינים, קיים בזבוז מיותר של דלק ונסיעה לא חלקה או בטוחה.

צמיגים יבשים, שחוקים, פגומים וישנים, מונעים את נוחות הנסיעה וצריכת הדלק עולה. צמיגים לא תקינים מסכנים חיים, וגורמים לחוסר יציבות משווע בכביש. צמיגים לא תקינים מחייבים החלפת הגלגל הלא תקין, במהירות האפשרית. כאשר יש צורך בהחלפת גלגל מכל סיבה שהיא, לדוגמא ובמידה והצמיג תקול, כל נסיעה שתתבצע כשטרם בוצעה פעולת החלפת הגלגל, כלומר במידה והמשכת את נסיעתך כאשר שיש תקר בגלגל, הדבר הורס את הצמיג ובמקרים שהנסיעה הייתה יחסית ארוכה בזמן שנסעת עם תקר בגלגל, תלוי בזמן הנסיעה בה נסעת עם התקר, אם שמת לב בזמן, או לקחו כמה קילומטרים עד ששמת לב שמשהו לא תקין. במקרה כזה, גם רוב הסיכויים שהג'אנט ניזוק והצמיג נקרע, כתוצאה מחיתוכו של הג'אנט את הצמיג.

נתקעת באמצע הדרך, והחלפת גלגל היא לא התחום שלך? כל סיבה המצריכה החלפת גלגל היא סיבה מוצדקת לכך לדבר עם מומחים בתחום הרכב והצמיגים. ב"ברדלס" אנו עוסקים כבר מעל חמש עשרה שנה בתחום החלפת גלגליי רכב ונעמוד לרשותך עשרים וארבע שעות ביממה ונגיע עד אלייך במהירות האפשרית ונחלץ אותך בבטחה.

לצוות "ברדלס" קיים מגוון רחב של כלים טכנולוגיים מתקדמים, העומדים לרשותם, על מנת לסייע לך לצאת מכל סיטואציה כזו או אחרת, הקשורה בחילוץ רכבך ואותך, באופן המקצועי והמיומן ביותר, בזכות ותק השנים הקיים בתחום חילוץ רכבים, החלפות גלגל וטיפול בבעיות מכניות מורכבות יותר או פחות, כמו החלפת גלגל לרכב או לכל כלי מוטורי אחר.

הוותק והניסיון של השנים ואהבה הגדולה של צוות ברדלס מוסך נייד מומחה לתחום הרכב והחילוץ מקנות את הגדרת "הצוות המנצח" לטיפול בכל הבעיות המכניות האפשריות, התופסות אותנו מדיי פעם לפעם לא מוכנים, אם זה תקר פשוט בגלגל בזמן נסיעה, או אם נתקעת עם רכבך מכל סיבה שלא תהיה, אנחנו כאן עומדים לרשותך בכל זמן עם מקצועיות ללא פשרות . נגיע עד אלייך במהירות האפשרית בזכות פריסת אנשי הצוות שלנו ברחבי הערים השונות בארץ. במידה ויש צורך בהחלפת גלגל ניתן להתקשר אלינו עכשיו ונגיע לחלץ אותך במהירות.

ברדלס 053-3636400 המשך נסיעה בטוחה ונעימה