החלפת אלטרנטור

תסכימו איתי שהחלפת אלטרנטור שם מוזר למאמר. נכון? אבל תחשבו עכשיו שאתם נמצאים עכשיו עם הרכב שלכם באמצע שום מקום או אפילו בבית והאוטו לא מניע. אפשר הרי להשתגע. ולא רק זה, חוק מרפי קובע תמיד שבמידה ויקרה לכם אירוע כזה שהאוטו לא מניע כי נגמר לדוגמה המצבר, זה יקרה בזמן הכי גרוע מבחינתכם. נניח, מאחרים לפגישה עם לקוח על מנת לסגור עיסקה שעליה עבדתם שנה. מאחרים מסעדה בה קבעתם עם בת זוגתכם או בן זוגכם החדש, מאחרים לקחת את הילדים מהגן ואני יכול להתערב שאפילו יורד גשם. כשמרפי פועל הוא פועל עד הסוף. אז איך מנצחים?

החלפת אלטרנטור

החלפת אלטרנטור לרכב

דבר ראשון נשאל עצמינו למה האוטו לא מניע. כי בטח נגמר המצבר. למה נגמר המצבר? או שהשארנו אורות דולקים או שהאלטרנטור שאמור לטעון את המצבר לא תקין ונדרשת החלפת אלטרנטור. אבל איך נגיע למוסך אם האוטו לא מניע ועוד עם כל הלחץ הזה של הזמנים ובגשם. אפשר להזמין שירותי גרירה אבל כמובן מדובר על זמן רב ועל כסף רב. תארו לכם שהייתם יכולים להתקשר למישהו והוא היה בא לבצע את אותה החלפת אלטרנטור ועוד החלפת אטרנטור בבית הלקוח. וכל זה בלי קשר היכן אתם נמצאים, מה השעה, מה מזג האויר והכל עם התחייבות של חצי שעה להגעה פלוס זמן התיקון עצמו. הייתם מאמינים? קשה להאמין נכון? 

אז יש דבר כזה.  במרחק שיחת טלפון אחת. הכירו את חברת ברדלס שירותי דרך. חברה מדהימה המעניקה שירותי מוסך נייד כאשר טכנאי החבר המגיעים אליכם הביתה או היכן שלא תהיו ומחלצים אותכם כמעט מכל מצב שבו תהיו. מתיקון פנצ'ר, החלפת מצבר, בעיות חשמל, חילוץ מהבוץ, בעיות עם ההזעקה ועד החלפת אלטרנטור. כל זה ללא צורך בשירותי גרירה, בזבוז זמן רב וכסף רב. אלו הם שירותי מוסך נייד שמציעה לכם חברת ברדלס שירותי רכב

 אתם שואלים עצמיכם – איך לא ידענו על זה עד עכשיו?. לא חשוב, מה שחשוב שעכשיו אתם יודעים ויהיה יפה גם שתספרו לכל חבריכם. ספרו להם על ברדלס שירותי דרך. מתיקון פנצ'ר עד החלפת אלטרנטור בבית הלקוח. כנסו לאתר החברה, הכירו ושמרו את מסר הטלפון לשעת חירום.