גרר במרכז

אם את קוראים מאמר אתם אחד משני טיפוסים, או שנתקעתם עם האוטו שלכם ללא ביטוח גרירה והתוצאה היתה מאד יקרה ומאד לא נעימה מההתחלה ועד לסופה המר והיקר או שאתם מאלו שמחפשים שאותו מקרה שתיארתי כאן לא יקרה לכם. 
שירותי גרירה ניתן לשלב בתוך הביטוח השנתי אבל הרבה אנשים לא עושים זאת מכיוון שאו שהם לא מודעים לכך וזה אני חושב בגלל שרוב סוכני הביטוח לא מעדכנים אותם או שהם פשוט חושבים ש"לי זה לא יקרה". איך אני יודע? כי לי זה גם קרה. עבדכם הנאמן מילא בנזין באוטו של סולר ונתקע. נתקע ללא יכולת להניע את האוטו וללא ביטוח שירותי גרירה. אחרי שלוש שעות והרבה מאד כסף, האוטו הגיע סוף סוף למוסך שהתעשר על חשבוני בעוד יותר מ1.500 שקל. אך אני כמובן לא הסיפור כאן וזוהי רק דוגמה. 

גרר במרכז

שירותי גרר במרכז

הכירו את חברת ברדלס שירותי דרך.  חברה המציעה את כל שירותי הרכב שאתם רק יכולים להעלות בדמיונכם – מתיקון פנצ'רים, החלפת מצברים, החלפת אלטרנטורים, תיקון בעיות של הזעקה, תיקון במערכת החשמל וכל זאת על ידי שירותי המוסך הנייד שלהם. בנוסף לכל זה מציעה ברדלס שרותי דרך שירותי גרירה. אם זה גרר במרכז, גרר משאית, גרר מכוניות כמובן וגם גרר אופנועים. אם אתם רושמים מילות חיפוש כמו גרר אופנועים תל אביב בטח תגיעו לאתר חברת ברדלס שירותי דרך. אותו הדבר אם תחפשו ותקלידו 'גרר במרכז'. אבל למה להקליד מילות חיפוש כמו 'גרר אופנועים תל אביב'  כאשר אתם כבר מכירים למי לפנות. עם סיום קריאת מאמר זה, היכנסו לאתר החברה והכירו את כלל שירותיה ויתרונותיה. יתרונות שיכולים לעזור לכם גם כגרר במרכז אם נתקעתם עם הרכב שלכם באזור המרכז או כגרר משאית אם נתקעתם עם המשאית שלכם ולא משנה היכן, אבל גם בתיקוני תקלות שונות ומשונות ובמקומות שונים ומשונים. 

חברת ברדלס שירותי דרך פועלת קצת כמו משטרה. יש לה סניפים בכל הארץ ובתלות במיקומכם בעת התקלה, הם ישלחו לכם עזרה מהסניף הקרוב.  אם זה גרר מכוניות ,גרר במרכז או בכל מקום אחר כאמור. אז אל תחכו לבעיה ללא פתרון. הקדימו תרופה למכה.