גרירת רכב בתל אביב

מתי בדקתם לאחרונה מה כולל ביטוח הרכב שלכם? באמת בדקתם. אתם יודעים שהביטוח יכול לכלול מה שנקרא שמשות וגרירה ויכול גם שלא. יכול להיות שהוא כולל רק שמשות. אני אספר לכם סיפור קטן. לפני כשנה נתקעתי עם האוטו, למזלי בתחנת דלק. התקשרתי לסוכנות הביטוח שלי וביקשתי, מלא בבטחון עצמי, שיעזרו לי עם נושא גרירת הרכב למוסך. הסוכנת החביבה הודיעה לי בהחלטיות שהביטוח שלי אינו כולל שירותי גרירה. שלוש שעות וסכום לא מבוטל אחרי זה, הגיע האוטו המסכן לפתח המוסך אחרי שהייתי צריך לבדוק עם שלוש חברות גרירה שונות שכולן גם תמחרו מאד גבוה וגם לא מיהרו במיוחד. 

גרירת רכב בתל אביב

המקרים בהם הרכב נזקק לגרירה הם מעטים מאד עד כמעט בלתי קיימים. בעיקר אם הוא חדש יחסית ומתוחזק בצורה טובה. לכן, לא בטוח שנכון לעשות ביטוח גרירה אבל בכל מקרה, מאד חשוב שתהיה לכם חברת גרירה שלכם שתדעו שאם קורה משהו, אפילו חס וחלילה תאונה, יש לכם על מי לסמוך. כזאת היא חברת ברדלס שירותי דרך. חברה שלא רק שמציעה שירותי גרירה אלא גם שירותי מוסך נייד שעליהם תוכלו לקרוא וללמוד אם תכנסו לאתר החברה. 

אז מה מציעה חברת ברדלס שירותי דרך? היא מציעה שירותי גרירת רכב בתל אביב, מציעה שירותי גרר קטנועים תל אביב, שירותי גרר בתל אביב 24 שעות ולא רק בשעות העבודה ושירותי גרר למשאיות. דעו לכם עוד שלא רק שירותי גרירת רכב בתל אביב אלא שירותי גרירת רכב בכל הארץ. לברדלס שירותי דרך, ישנם סניפים בכל הארץ ותוכלו לסמוך עליה אם אתם במטולה או אם אתם באילת. שירותי גרירת רכב בתל אביב חשובים כי רוב כלי הרכב מגיעים לעיר הזאת מתישהו וחשוב שאתם, הקוראים תהיו מצוידים בפרטי הקשר של החברה הכי טובה לשירותי גרירת רכב בתל אביב ובכל אזור המרכז.

זכרו כמובן שגם אם אתם בעלי קטנוע, תוכלו לסמוך על שירותי גרר קטנועים תל אביב, אם אתם בעלי משאית על שירותי גרר למשאיות ובכלל, חברת ברדלס שירותי דרך, היא החברה עבורכם לטובת שירותי גרר בתל אביב 24 שעות.  חשוב שמספר הטלפון של החברה יהיה שמור בטלפון שלכם. לעולם אין לדעת. בהצלחה.