גרירה וחילוץ

נתקעתם עם הרכב? זקוקים לגרירה וחילוץ? היום אפשר להזמין שירותים מקצועיים של חילוץ וגרירה בכל מקום שבו תהיו! אם נתקעתם עם הרכב בדרך לא סלולה או על כביש, אל תהססו והזמינו כבר עכשיו צוות מקצועי שיבוא לחלץ אתכם במהירות! רכבים נתקעים מסיבות רבות ולכן חשוב שיגיעו אליכם אנשי מקצוע עם כל הציוד הדרוש לתיקוני דרך, בין אם זה ציוד לתיקון תקלות חשמל ובין אם זה ציוד לחילוץ רכב מבוץ, חולות ושטפונות.

רכבים מכל הסוגים יכולים להיתקע והסיבה בהרבה מקרים היא בעיית חשמל ברכב. כאשר אתם מזמינים שירותי חילוץ וגרירה, וודאו כי מגיעים אליכם אנשי מקצוע מתחום חשמלאות הרכב אשר יסייעו לכם לתקן את הרכב במקרה של בעיה חשמלית.

גרירה וחילוץ

שירותי גרירה וחילוץ רכבים

הזמנת שירותי גרירה וחילוץ רכבים אפשרית עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. למעשה, יש לכם מענה מהיר ומיידי לכל בעיה ברכב. שירותי הדרך לרכבים תקועים הם חשובים ביותר והם משמשים אלפי ישראלים בכל יום בכל רחבי הארץ. שירותי דרך לחילוץ וגרירה ניתנים לכם על-ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום המחזיקים בציוד מותאם לחילוץ.

חילוץ מהשטח מבוץ ומחולות

הרכב שלכם נתקע בשטח לא סלול? אם נתקעתם עם הרכב בתוך בוץ, חול ים או מכל סיבה אחרת, יש לכם אפשרות להזמין שירותי חילוץ מהשטח הכולל גרירת הרכב עד להוצאתו מהמקום בו הוא נתקע. צוות מקצועי יגיע עד אליכם עם רכב שטח וציוד גרירה מקצועי על מנת לשחרר את הרכב שלכם במהירות וביעילות.

כמה עולה להזמין גרר לרכב?

המחיר לשירותי גרר לרכב תלוי במספר פרמטרים כגון מרחק הנסיעה של הגרר עד אליכם, מחיר התיקון ברכב במידה וידרש, זמן העבודה וסוג הרכב הנדרש לגרירת הרכב שלכם. את המחירים הטובים ביותר לשירותי גרירה ושירותי חילוץ תוכלו למצוא באחת החברות המקצועיות ביותר לשירותי דרך.

איפה כדאי להזמין גרירה לרכב?

שירותים מקצועיים לגרירת הרכב שלכם, מומלץ להזמין רק מחברת ברדלס שירותי דרך! חברת ברדלס שירותי דרך נחשבת לאחת החברות המובילות כיום בתחום הגרירה והחילוץ של רכבי שטח, רכבים בצידי הדרך ורכבים אשר נתקעו במהלך נסיעה.

גרירה וחילוץ של חברת ברדלס שירותי דרך

צוות חברת ברדלס שירותי דרך מזמין אתכם להתקשר בכל שעה לשירותי החילוץ והגרירה של החברה ולקבל שירות מקצועי עד אליכם!