גז למזגן ברכב

גז למזגן ברכב,גז,מזגןאחת הסיטואציות הפחות נעימות בכל עניין חווית הנהיגה בכבישי המדינה החמה שלנו היא סיטואציה בה אנו נוסעים בכבישים הפקוקים אל מחוז חפצינו. והחום הכבד, הופך מעט נסבל, כי יש לך אחלה רכב עם מזגן מצוין. לפחות זכרת שהוא כזה מהקיץ שעבר. בחורף השתמשת בו פחות אם בכלל, אבל עכשיו שיא הקיץ וטפטופי הזיעה בפניך, לא מותירות לך ברירה אלה להפעיל את מזגן הרכב שלך ולהתקרר, גם מהעומס, כשמהירות הנסיעה שלך היא אפס קילומטר לשעה ובעיקר להתקרר בזכות מזגן הרכב המעולה שלך, שלפחות זכרת שהוא מעולה עוד מהקיץ הקודם.

החל מ-99 ש"ח

מערכת מזגן הרכב שלנו מאבדת כ 10% מגז המזגן לרכב בשנה. ובואו נודה בזה, אף אחד לא דואג למלא את מערכת גז המזגן של הרכב שלו עד שמגיע רגע האמת, בו הפעלנו את מזגן הרכב שלנו ואנחנו ממתינים שיתחיל לקרר. אז נותנים לו כמה שניות של חסד כי זכרנו בקיץ שעבר שמזגן הרכב שלנו עבד מעולה. אז עכשיו אחרי מספר עונות נותנים לו זמן לפעול ולבצע את עבודתו כראוי ולקרר אתכם כשאתם זקוקים לו מכל. עברו מספר שניות ועדיין עם התקווה שעוד שניה יחזור החורף הקריר אל פנים רכבך ויקרר אותך בנעימות, אבל זה לא קורה. האוויר החם ממשיך לצאת וזו כבר הפעם השלישית שווידאת שסטטוס מזגן הרכב שלך נמצא על הצד הכחול והקריר והעלית ברמת העוצמה משלוש לארבע, ושוב לחצת על כפתור ה On והאוויר החם ממשיך לצאת ועכשיו חם לך ולא רק בגלל מזג האוויר, עכשיו חם לך גם כי הבנת שמשהו לא תקין עם מזגן הרכב שלך.

במצב כזה יכולות להיות 2 סיבות עיקריות: או שחסר מעט גז למערכת מזגן הרכב, או הגז אזל עד לטיפתו האחרונה. ההבדל בין השניים הוא רק המחיר, התוצאה בסופו של עניין ברורה. ברגע שהיינו זקוקים לו מכל, מזגן הרכב המצוין שלנו שזכרנו מקיץ שעבר שהיה כך, כבר לא מה שהיה פעם, עכשיו חסר לו גז מזגן לרכב, או שאין לו גז בכלל. אז תגיעו למחוז חפצכם עם סימני עיגול בבית השחי ושיער רטוב טבעי, כך או כך חווית הנהיגה הופכת לקשה ובלתי נסבלת, בעיקר אם אפס הקילומטר שנסעת ברבע שעה האחרונות החלו לתפוס תאוצה למהירות של 0.3 קילומטר לשעה. כיוון שמודעות עניין גז מזגן לרכב, לרוב, לא נמצאת בראש ובראשונה במחשבותינו, כשאנו מבצעים טיפול לרכב. אנו לא מייחסים לכך חשיבות יתרה כמו להחלפת צמיגי הרכב וטיפולים מכניים.

לרוב עניין גז לרכב מתברר לנו כשאנחנו לא מוכנים וזה תופס אותנו בדיוק ברגעים האלה. אז הבנת שמזגן הרכב שלך הפסיק לפעול באופן תקין, מאיזושהי סיבה. לפעמים זו תקלה אחרת שמונעת ממזגן הרכב שלך לעשות את עבדותו כראוי, אך לרוב כשמזגן הרכב שלך איינו פועל כראוי מדובר בחוסר או אזלות בגז מזגן הרכב. וכשזה קורה, הטיפול חייב להיות מקצועי, אמין ומהיר –  שלושת המילים המסמלות את האג'נדה של "ברדלס" עם ניסיון עשיר של מעל חמש עשרה שנה בתחום טיפול וחילוץ לרכב, בדיקת גז מזגן הרכב וכל הקשור לתחום הממונע במיומנות ומקצועיות. צוות מיומן עם שנים צבורות בניסיון בתחום מילוי גז לרכב, החלפת מדחסים ותיקון צנרת. יגיע עד אליך במהירות המרבית ותוך דקות נבצע דיאגנוזה מקצועית לבעיית קירור מזגן הרכב שלך  באמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים, נאבחן את הבעיה ותוך זמן קצר עם ידע רחב בתחום, הבעיה תיפתר במהירות.

זה נכון שלא נוכל לפתור לך את כל הבעיות בחיים, אבל ככל שמדובר בבעיה רכבית ממונעת מכל סוג אפשרי, "ברדלס" היא הפתרון האולטימטיבי עבורך.

אז נכון, להיתקע ברכב ללא מזגן תקין, בשיא החום הישראלי היא חוויה שאינה נעימה לאיש מאיתנו וכשזה קורה ותופס אותנו לא מוכנים, אנחנו רוצים להקיש בשתי אצבעותינו, שהמצב ישתנה ויפה שעה אחת קודם! אז גם בעניין השעות שלנו ב"ברדלס", הוא כמעט שווה ערך לנקישת אגודלים. אנחנו נגיע עד אליך במהירות האפשרית, נבצע עבודתנו במקצועיות ברמה הכי גבוה שיש במסירות וביושר מוכחות בשנים.

עניין גז מזגן לרכב הוא שווה ערך לדלק כדי שהרכב ייסע, אם אין גז מזגן לרכב, המזגן לא יקרר באופן תקין. יכולות להיות מספר סיבות עיקריות לחוסר גז מזגן: ראשית, מידי שנה מערכת גז המזגן מאבדת כ 10% מהגז, כך שנכון לבצע מילוי גז מזגן לרכב מידי שנתיים עד שלוש שנים. סיבה נוספת יכולה לנבוע בבעיה בצנרת מיזוג האויר ובמקרה כזה יש צורך בתיקון צנרת ולא במילוי פשוט של גז מזגן. יש לשים לב לתדירות הצורך למילוי גז מזגן ברכב, במידה והתדירות יחסית גבוהה יתכן שישנה דליפה במערכת מזגן הרכב מה שיכול לנבוע מסדק בצנרת המיזוג ולכן לפני שמחליטים אם מדובר בחוסר בגז המזגן לרכב וממהרים לגשת למוסך הקרוב כדי למלא גז מזגן, ראשית יש לוודא ממה נובעת הבעיה, כי מילוי גז מזגן לרכב מבלי לבדוק אם ישנה בעיה בצנרת, הדליפה לא תיפסק. לכן חשוב מאוד לדעת כשנתקלים במצב בו יש צורך בבדיקת תקינות מזגן הרכב, שזה מטופל בידיים אמינות ומיומנות. כי בלי בדיקה ומילוי גז בפזיזות, יכולה לגרום נזק לכיס שלך ובעיקר למערכת מיזוג הרכב שלך. לפני מילוי גז מזגן לרכב באופן פזיז, חובה לעשות בדיקה מוקדמת של כל האפשרויות הקיימות מבדיקת הפילטר שאיינו סתום ועד לצנרת מיזוג האויר, כדי להבין ממה נובעת אי התקינות במזגן הרכב.

במידה ויש צורך בבדיקת מזגן הרכב שלך אנחנו עומדים לרשותך 24 שעות ביממה מאחלים לך קיץ קריר ונעים

לבדיקת תקינות מזגן הרכב שלך על ידיי המומחים שלנו צור קשר ונשמח לסייע לך. ברדלס מוסך נייד 053-3636400